三通santon E1SJA18-8.000M TR
Crystal Resonator 8MHz ±15ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 90Ω 2Pin HC-49/UP SMD T/R
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
产品晶振
型号编码E1SJA18-8.000M TR